Łęki Szlacheckie - oficjalna strona internetowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI”

Email Drukuj PDF

Gminna Biblioteka Publiczna w Łękach Szlacheckich z siedzibą w Ogrodzonej oraz Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Łękach Szlacheckich zorganizowały Gminny Konkurs Plastyczny pt. „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI”. Głównym celem konkursu byłapopularyzacja literatury dziecięcej, rozbudzanie wyobraźni plastycznej poprzez kreatywną interpretację tematu oraz promowanie utalentowanej młodzieży.  Do udziału w konkursie zaproszeni zostali uczniowie ze szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu naszej gminy. Przedmiotem tego przedsięwzięcia było wykonanie pracy plastycznej dotyczącej ulubionej postaci z bajek dla dzieci. Prace  oceniała komisja konkursowa powołana  przez organizatorów pod względem następujących kryteriów: zgodność z tematyką, oryginalność ujęcia tematu, bogactwo i czytelność treści, estetyka wykonania oraz umiejętność posługiwania się wybraną techniką.
29 września 2021 roku, podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łękach Szlacheckich z siedzibą w Ogrodzonej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu oraz uczestnikom. Wszyscy zaproszeni goście wysłuchali baśni, opowiadań oraz wzięli udział w quizie wiedzy o bajkach.Następnie nastąpiło podsumowanie wyników konkursu oraz wręczenie nagród przez organizatorów.

Kategoria I – PRZEDSZKOLE I KLASA „O”
I miejsce –  Maja Błaszczyk (Punkt Przedszkolny w SP w Łękach Szlacheckich) i Angelika Molęda (Przedszkole Chatka Puchatka w Trzepnicy)
II miejsce –  Laura Pawelec (Przedszkole Chatka Puchatka w Trzepnicy)
III miejsce – Oliwia Michalska (Przedszkole Chatka Puchatka w Trzepnicy) i Zofia Walas ( SP Trzepnica)
Wyróżnienie: Kacper Adamus (SP Trzepnica), Weronika Kopiecka (SP Trzepnica), Filip Dybowski (SP Trzepnica)

Kategoria II – KLASY I - III
I miejsce – Marcel Błaszczyk (SP Trzepnica)
II miejsce – Roksana Kuna (SP Łęki Szlacheckie)
III miejsce – Maria Księżnik (SP Trzepnica)

Kategoria III – KLASY IV - VIII
I miejsce – Daria Dembińska (SP Trzepnica)
II miejsce – Lena Tręda (SP Trzepnica) i Daria Mazurek (SP Łęki Szlacheckie)
III miejsce – Lena Mazurek (SP Łęki Szlacheckie)

Organizatorami tego przedsięwzięcia były: p. M. Stępień-dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łękach Szlacheckich z siedzibą w Ogrodzonej oraz p. J. Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej w Łękach Szlacheckich.
Nagrodzone prace  można obejrzeć na wystawie w bibliotece gminnej.             
Gratulujemy sukcesów!

 
PPWOW

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Października 2021
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras,
Teodozjusz, Wilhelmina

Do końca roku zostało 68 dni.
Zodiak: Skorpion



 

 

 

 


 

 

190606 harmonogram

wiadomosci logo

210315 nsp

Nowy obraz mapy bitowej

segregacja

dziennik_ustaw_xxx

161004 mapa

190111 baner

150730 RSIP-Baner

160916 logo

150521 logo

logo

160824 LOGO

170918 baner

151117 obywatel slider

140602_io

141114 logo

mini_CEiDG

160707 GP

baner_boczny_elearning

141007_lokals

151203 logo

140129_flagaUE

170710 banner

200608 e bazarek