Łęki Szlacheckie - oficjalna strona internetowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Kongres Kobiet

Email Drukuj PDF

W  sobotę, 5 października 2019r. grupa pań z naszej gminy uczestniczyła w Kongresie  Kobiet pn  "Kobieca Siła Mocy", który  jest efektem realizacji pilotażowego projektu "Przestrzenie kobiet”. Kongres odbył się w Wolborzu i był nastawiony na integrację kobiet z gmin powiatu piotrkowskiego, skierowany ku diagnozie potrzeb w zakresie wzmocnienia podstaw społeczeństwa obywatelskiego. W gronie pań reprezentujących naszą Gminę  była  m.in. Przewodnicząca Rady Gminy Łęki Szlacheckie – Agnieszka Łysoń oraz radna Małgorzata Pawlik, a także Skarbnik Gminy – Justyna Tręda.
Beneficjentki Kongresu  wzięły udział w czterech warsztatach rozwojowych oraz wysłuchały inspirujących wystąpień „Kobieto-Wyjdź przed Szereg” w wykonaniu Tomasza Gulaka – mówcy motywacyjnego oraz wykładu „Kobieca droga do polityki”  Bożeny Ziemniewicz – radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego ”. Ucztę muzyczną zapewnił zespół rockowy „Latające Talerze”, a uczestniczki Hackathlonu Kompozytorskiego przedstawiły autorski utwór będący efektem warsztatów z muzykami. Podczas spotkania, uczestniczki poza dobrą zabawą, mogły  również dowiedzieć się, jak przezwyciężyć wszystkie swoje największe słabości oraz co należy robić, aby się rozwijać.
Na zakończenie odbyło się podsumowanie konferencji oraz bankiet na którym znalazły się  różnorodne przysmaki, wszystkie  pięknie i estetycznie podane i bardzo smaczne.
Gminna Biblioteka Publiczna w Łękach Szlacheckich jest  jednym z partnerów  organizowanych  inicjatyw w ramach tegoż projektu. Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom za wspólne, aktywne i twórcze  spędzenie sobotniego popołudnia.

 
PPWOW

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
28 Września 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Laurencjusz, Wawrzyniec, Luba,
Lubosza, Marek, Nikita, Salomon, Sylwin,
Wacław, Wacława, Więcesław

Do końca roku zostało 95 dni.
Zodiak: Waga 

 

 

 


 

 

190606 harmonogram

segregacja

dziennik_ustaw_xxx

161004 mapa

190111 baner

150730 RSIP-Baner

160916 logo

150521 logo

logo

160824 LOGO

170918 baner

151117 obywatel slider

140602_io

141114 logo

mini_CEiDG

160707 GP

baner_boczny_elearning

141007_lokals

151203 logo

140129_flagaUE

170710 banner

200608 e bazarek