Łęki Szlacheckie - oficjalna strona internetowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Finał akcji charytatywnej „I ty możesz zostać świętym mikołajem”

Email Drukuj PDF

W dniach od 15 listopada 2017r. do 6 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Trzepnicy prowadzona była akcja charytatywna „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”.  Miała ona na celu dostrzeżenie problemów i trudnej sytuacji innych ludzi zaszczepienie chęci pomagania i dzielenia się z potrzebującymi oraz zebranie darów dla podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Dnia 11 grudnia 2017r.,  delegacja uczniów w składzie: Dominik Terka, Paulina Fijołek, Bartosz Buliński, Weronika Błaszczyk, Maja Kielanowska, Natalia Zawada, Aleksandra Sitarz, Natalia Jabłońska wraz z nauczycielkami Izabelą Żak i Agnieszką Dawidowicz  odwiedziła Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i przekazała zebrane upominki.
Akcja charytatywna prowadzona przez koordynatora i samorząd uczniowski naszej szkoły wsparła również Polski Czerwony Krzyż w Radomsku, gdzie przekazano najbardziej potrzebującym rodzinom zabawki, pluszami i ubranka dziecięce.
W zakresie szkolnego wolontariatu uczniowie, nauczyciele i rodzice chętnie przekazywali produkty spożywcze do wypieków ciastek i rogalików.  Dzielili się również przyborami szkolnymi, ubrankami, zabawkami, maskotkami.
Jednym z elementów tej akcji była kawiarenka andrzejkowa, w której uczniowie oraz pracownicy szkoły mogli zakupić  napoje i słodkości z dołączoną wróżbą.  Zebrane w ten sposób środki finansowe pozwoliły na zakup m.in., pampersów, chusteczek nawilżanych, witamin oraz artykułów szkolnych.  
Dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli,  pracowników administracji szkolnej,
a przede wszystkim uczniów naszej szkoły akcja ta nie odniosła by tak dużego sukcesu. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za udzielenie wszelkiej pomocy.
Szczególne podziękowania należą się panu Wójtowi Gminy Łęki Szlacheckie za nieodpłatne udostępnienie autobusu szkolnego, oraz społeczności lokalnej wspierającej naszą akcję przez udzielenie wielu rabatów przy zakupach i podarowanie artykułów szkolnych. Dziękujemy między innymi: państwu Cichoniom - właścicielom sklepu Spożywczo – Przemysłowego z Trzepnicy, pani B. Grobelniak z Gorzkowic – P.H.U.W. „SCAUT”, pracownikom punktu aptecznego „ARNIKA” z Trzepnicy,  panu K. Mokrogulskiemu – Art. Przemysłowe hurt – detal z Piotrkowa Trybunalskiego.
Mamy nadzieję, że kolejna przeprowadzona w szkole akcja charytatywna również będzie cieszyła się zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich darczyńców.

 
PPWOW

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
20 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak 

 

 

 


 

 

190606 harmonogram

dziennik_ustaw_xxx

161004 mapa

190111 baner

150730 RSIP-Baner

160916 logo

150521 logo

logo

160824 LOGO

170918 baner

151117 obywatel slider

140602_io

141114 logo

mini_CEiDG

160707 GP

baner_boczny_elearning

141007_lokals

151203 logo

140129_flagaUE

170710 banner