Łęki Szlacheckie - oficjalna strona internetowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Podziękowania dla sponsorów "III Festynu Rodzinnego"

Email Drukuj PDF

Wójt Gminy - Piotr Łączny w imieniu organizatorów 3 Festynu Rodzinnego Gminy Łęki Szlacheckie przekazuje serdeczne podziękowania za ofiarność oraz pomoc w organizacji tegorocznej imprezy.

1. PPUH Wośko Dariusz Trzepnica Kolonia 7 97-352 Łęki Szlacheckie
2. Andrzej Piątek Ubojnia i Masarnia Łęki Szlacheckie 19B, 97-352 Łęki Szlacheckie
3. PATRYTRANS Sławomir Patryarcha, Przerąb 27, 97-515 Masłowice
4. ELTRAK Leszek Wojakowski Łęki Szlacheckie 6
5. TARTAK "FELICJA" Irena Wojakowska   Felicja 7  97-352 Łęki Szlacheckie
6. Hurtownia Materiałów Budowlanych "Juszczyk" – Ręczno  
7.  Renata i Janusz Terka, Trzepnica
8. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowo-Handlowe KANDY, Grażyna i Stanisław Socik, Trzepnica Kolonia 21a
9.  Janina i Krzysztof Adamus, Trzepnica Kolonia
10. Gospodarstwo Rolne Paweł Kwiecień, Trzepnica
11. Iwona i Jarosław Kopaccy, Ogrodzona
12. Sobczyk Bogdan. Zakład kamieniarsko – betoniarski, Łęki Szlacheckie
13 Produkcja Betonowych Wyrobów Budowlanych, Anetta Sobczyk, Huta 28
14. Sylwia i Robert Małolepszy, Trzepnica Kolonia
15. Skrobek Marcin, Dach-Pol, Dobreniczki 6
16. Patek Adrian Zakład Handlowo Usługowy ADI, Łęki Szlacheckie
17. Firma Usługowo Handlowa Witold Tyszer
18. Sklep wielobranżowy Tyszer Jadwiga Łęki Szlachecki 19
19. Nadzory, Kosztorysy, Projektowanie Inż. Tomasz Wasilenko, Kłomnice
20.  Zakład Budowlano-Drogowy DUKT Artur Piwowar, Nowiny  
21. ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY PAT- POL IWONA PATEK, Łęki Szlacheckie
22. Pphu Piotr Więcławski, Łęki Szlacheckie
23. FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA JACEK CIAPAŁA - Biała
24.  PPHU MIREK Ewa i Tomasz Mirek, Gorzkowice
25. Krystyna Korytkowska, Restauracja KIM, Gorzkowice
26. Jerzy Pielużek- Kopalnia Piasku i Żwiru, Teklin-Daniszewice
27. Consolis Polska, ul. Przemysłowa Gorzkowice
28. Krystyna Wachnik, Ranczo Dunajek, Gorzkowice
29.  Sklep spożywczy LIDER, Grzegorz Wachnik, Gorzkowice
30.  "Fart" Firma Transportowo-Usługowa Jakubik Krzysztof, Bęczkowice
31  Gniewomir Patryarcha, Auto Serwis, Daniszewice
32. Auto Tip Top Błażej Tyszer, Strzałków
33. "Puchacz" Koło Łowieckie nr 33 Ręczno,
34.  Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW Oddział  Piotrków Tryb.
35. EKOM Maciejczyk sp.j ul. Zakładowa 29, 26-052 Nowiny
36. Rafał Matych ProfiAuto Serwis Gorzkowice
37. Zdzisław Korpas Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Montspaw, Majkowice
38. NZOZ MEDICALL Adam Burdziak
39. PPHU ETM Ernest Tyszer
40. Zakład Usług Drogowych DROG-BAL Jolanta Balcer
41. Henryk Turlik
42. Paweł Wośko, Trzepnica
43. Grzegorz Wośko, Trzepnica
44. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Łękach Szlacheckich
45. MAR-POL II Mariusz Sala

 
PPWOW

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Do końca roku zostało 14 dni.
Zodiak: Strzelec



 

 

 

 


 

dziennik_ustaw_xxx

161004 mapa

150730 RSIP-Baner

160916 logo

150521 logo

logo

160824 LOGO

170918 baner

151117 obywatel slider

140602_io

141114 logo

mini_CEiDG

160707 GP

baner_boczny_elearning

141007_lokals

151203 logo

140129_flagaUE

170710 banner